917 717 22 65 (98+)

EN | FA |

درباره تبلیغات برتر

/ درباره ما

 

محدوده توان ما، تصورات شماست…

در دنیای امروز همه در تلاش و تکاپوی بهتر ساختن زندگی خود می­باشند یک دسته از افراد به دنبال تهیه محصولات و خدماتی با کیفیت بالا، قیمت مناسب و طراحی خاص- دسته دیگر در پی عرضه تقاضاهای مختلف و پاسخگویی به نیاز روز بازار. دسته اول مصرف کنندگانند که با معیارهای مختلف انتخاب می کنند و دسته دوم تولیدکنندگان هستند که به دنبال خواسته مصرف کنندگان تلاش می کنند. هر دو گروه  برای افزایش سطح رفاه زندگی در حال فعالیتند. آنچه این دو دسته را بهتر و بیشتر به یکدیگر می شناساند تبلیغات است .

تبلیغات معرفی کننده و شرح دهنده آنچه در کارخانه می گذرد برای مصرف کننده است. و در واقع “آخرین تیری است که قبل از خرید به ذهن مشتری اصابت کرده و افکار و نظرات او را تحت تأثیر قرار می­دهد”. شرکت های تبلیغاتی با ایده های نو و خلاقانه ذهن مشتری را تحت تأثیر قرار می دهد و حامی مالی تولید کننده می شود. تبلیغات برتر با این باورها و اعتقاد به اصول اخلاقی تبلیغات بهترین حمایت را برای مشتریان خود انجام می دهد .

آژانس تبلیغات برتر، یک Holding Company و یکی از پیشگامان در عرصه تبلیغات محیطی کشور می باشد که با در اختیار داشتن دو شعبه در داخل کشور و یک شعبه در خارج از کشور و استفاده از توانایی مجرب ترین پرسنل در عرصه تبلیغات پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام رسمی “دید برتر پارس بهمنی” فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ با مدیریت آقای مهندس “صالح بهمنی” آغاز نموده است.

دفتر مرکزی تبلیغات برتر واقع در کلان شهر تهران و دفتر منطقه جنوب کشور در پایتخت فرهنگی- تفریحی ایران زمین، شهر شیراز واقع گشته است. تجربیات متخصصین و مدیران این مجموعه در تعامل با فن آوری های روز دنیا منجر به پیشرفت روزافزون این شرکت و در اختیار گرفتن فضاهای گسترده تبلیغاتی در شیراز و بسیاری از کلان شهرهای ایران با پوشش جغرافیایی وسیع گردیده است.

شروع به فعالیت

بهمن 1385

تبلیغات برتر پس از کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی متولد شد. تعداد نیرو را ملاک عمل قرار ندادیم.با جذب متخصصان هر چند اندک شروع به تجهیز و آغاز نمودیم چرا که باورمان است ما پرتوانیم.

دفتر جدید

اردیبهشت 1390

برای پیشبرد بهتر اهداف و انجام بهترین خدمات اقدام به راه اندازی دفتر جداگانه در پایتخت نمودیم تا برند های دنیا را به ایران آوریم.

ساخت و نصب اولین پل تمام مکانیزه

اردیبهشت 1392

در راستای خدمت رسانی به همشهریان محترم شیرازی، اقدام به ساخت و راه اندازی پروژه اولین پل تمام مکانیزه پارک علوی در تیر ماه سال 1391 نمودیم و در اردیبهشت ماه 1392 به بهره برداری رسانید.

احداث تابلوهای شهداء

اسفند 1393

کار و شلوغی برنامه های تبلیغات برتر مانع آن نمی شود که مسئولیت اجتماعی و اخلاقی خود را در برابر جامعه فراموش کنیم و برای نیل به این هدف اقدام به احداث 60 عدد تابلو شهدا در ورودی های شهر شیراز نمودیم تا ایثار و فداکاری هر روز بر سرلوحه اقدامات خود قرار دهیم.

کسب مجوز ساخت پل های مکانیزه در شیراز

مرداد 1394

پس از موفقیت در ساخت و نصب پروژه پل تمام مکانیزه علوی از طرف سازمان ترافیک شهرداری شیراز مفتخر گشتیم پروژه ساخت 5 عدد پل تمام مکانیزه در 5 نقطه از سطح شهر شیراز را انجام دهیم.

کسب رتبه شهرداری تهران

خرداد1394

با عنایت به فعالیت های گسترده در شهر تهران موفق به کسب رتبه 3 از شهرداری تهران شدیم.

راه اندازی واحد تولید تیزر

آذر 1397

با همت و کوشش شبانه روزی تیم ساخت و تولید تیزر و تلوزیون ، موفق به راه اندازی و اجرای پروژه در تهران شدیم.

راه اندازی تیم طراحی وب سایت

مهر 1398

با همت و تلاش موفق به راه اندازی تیم طراحی وب سایت و استارت آپ و برنامه های تلفن همراه شدیم.

درباره کانون آگهی تبلیغات برتر

تبلیغات در واقع فرآیند روشمند ارایه اطلاعات مناسب در مورد کالا ها و خدمات به مشتریان و ترغیب و متقاعد کردن مؤثر مصرف کنندگان به خرید کالاها و خدمات است. وظیفه شرکت های تبلیغاتی است تا اطلاعات را به شیوه مناسب و کاربردی به گوش مشتریان برساند. یکی از دلایلی که مشتریان به راحتی می توانند به تبلیغات برتر اعتماد کنند، استفاده از بهترین و خلاقانه ترین راهکاراهای ارتباطی و تاثیر گذار در تبلیغات است.

درباره کانون آگهی تبلیغات برتر

ما در تبلیغات برتر برای مشتری خدمات متفاوت و برنامه خاص داریم . مشاورین و برنامه ریزان تبلیغاتی ما تنها در کمپین در کنار شما نیستند بلکه در هر لحظه کار شما را رصد و پیگیری می کنند تا در هر مرحله از کار بتوانند بهترین راهنمایی را به شما دهند. تبلیغات اگر در زمان و مکان مناسب نباشد ضد تبلیغ می شود. ما تنها خلاقیت را در طرح و اجرا به کار نمی بریم بلکه برای اجرای کار نیز برنامه ریزی می کنیم و همین امر تبلیغات برتر را از سایرین متفاوت نموده است.

درباره کانون آگهی تبلیغات برتر

برای مدیران موفق امروز این جمله که تبلیغات هزینه نیست درآمد است به عنوان یک شعار نیست زیرا در عمل آن را تجربه کرده اند. هر سرمایه گذار یا تاجر موفق می داند که تبلیغ دیگر انتخاب نیست یک اجبار است چون دنیای امروز با جمعیت روزافزون و نیازهای متفاوت با چند دهه قبل بسیار متفاوت گردیده است.اما همین تبلیغات نیز باید به گونه ای باشد که هزینه را تا حدودی کاهش و در راستای سودآوری باشد تا توجیه اقتصادی داشته باشد و این امر تنها با تکیه به دانش و اطلاعات متخصصین امر تبلیغات امکانپذیر است. تبلیغات برتر با در نظر گرفتن نوع حرفه، میزان نیاز به تبلیغات محدوده مناسب برای هر مشتری را مشخص و بهترین پیشنهادها را می دهد. ما برنامه ریزی تبلیغاتی را بر اساس اصول های روز دینا ارائه می دهیم تا علاوه بر صرفه جویی در هزینه بالاترین بازده را داشته باشید.

اعضای آژانس تبلیغات برتر

members-picture

صالح بهمنی

مدیر عامل
members-picture

مرضیه بهمنی

قائم مقام
members-picture

امید بازلی محبوب

مدیریت IT
members-picture

افشین مردانی

مدیریت فروش و بازرگانی
members-picture

میلاد دورقی

مدیر داخلی
members-picture

سمیه بکری

سرپرست واحد مالی
members-picture

سروش پاکدست

مدیر منابع انسانی
members-picture

فاطمه کریمی

کارشناس مالی
members-picture

علی جهرمی جعفرزادگان

کارشناس مالی
members-picture

بهاره عمید

مسئول دفتر مدیرعامل
members-picture

یاور شیرکش

سرپرست واحد تیزر
members-picture

سعید احمدی

طراح و گرافیست
members-picture

محمدرضا غلامیان

کارشناس عمرانی
members-picture

جواد رستمی

کارشناس اجرایی
members-picture

فاطمه مردانی

کارشناس کنترل پروژه
members-picture

سمیه خوجانی

کارشناس کنترل پروژه
members-picture

سید محتبی جعفری

کارشناس بازرگانی
members-picture

معصومه زارع مهذبیه

کارشناس اداری
members-picture

رضا معاف

کارپرداز
members-picture

داود رجبی

کارپرداز
members-picture

علی زارع

کارپرداز